Menu

Klik op de afbeelding voor een bezoekje aan onze sponsors.

WELKOM BIJ JETS BASKET ZAVENTEM


Competitie deze week


M16 Meisjes Interprovinciaal R2 G
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
IPM1632GAC04 11/05/2019 19.00 BBC As M16 A 48 - 32
Jets Basket Zaventem M16 A Gemeentelijke Sporthal As

STIJGERS & DALERS 2018-2019  - VLAAMS BRABANT (stand van zaken – 29 april 2019)


Heren:

dalers uit landelijke 2 = BC Opwijk HSE A
stijger uit provinciale 1 = Tienen HSE A
dalers uit provinciale 1 = Lubbeek HSE A, Merchtem Eagles HSE A, BC Opwijk HSE B
stijgers uit provinciale 2 = Jets Zaventem HSE A, BC Grimbergen HSE A, BCT Overijse HSE A
dalers uit provinciale 2 =  Diest HSEB , LSV Landen HSE B, Black Devils HSE B, BBC Haacht HSE A + BC Hoeilaart HSE A (stopt in tweede)
stijgers uit provinciale 3 = Rode Leeuwen HSE A, Dynamo Bertem HSE B, Wobac HSE A, Leuven Bears HSE E , BC Grimbergen HSE B

Dames:

daler uit landelijke 2 =  (nihil)
stijger uit provinciale 1 = BC Asse Ternat  DSE A
dalers uit provinciale 1 =  Merchtem Eagles DSE A, Triton Leuven DSE A

Reeksen 2019-2020 Heren

P1 : BC Machelen-Diegem HSE A, Black Devils Vorst HSE A, Stella Artois Leuven Bears HSE C, LSV Landen HSE A,  Dynamo Bertem HSE A, Jets Basket Zaventem HSE A, SK Eternit HSE A,  BC Asse Ternat HSE B, TW Diest HSE A, BC Grimbergen HSE A, BC Opwijk HSE A, Fenics Leuven HSE A, Bavi Vilvoorde HSE B , BCT Overijse HSE A  (14 ploegen)

P2 : Groot Dilbeek HSE A ,  Tigers Halle HSE A , 2B Safe Tienen HSE B, Groot Dilbeek HSE B, Stella Artois Leuven Bears HSE D, Stella Artois Leuven Bears HSE E, Clem Scherpenheuvel HSE B, Basket Betekom HSE A, Dynamo Bertem HSE B, BBC Wobac HSE A, SK Eternit HSE B, BC Asse Ternat HSE C, Thor Tervuren HSE A, BC Opwijk HSE B, Notre Dame Leuven HSE A, Triton Leuven HSE A, Merchtem Eagles HSE A, Londerzeelse Dunkers HSE A, Keerbergen Lakers HSE A, De Rode Leeuwen HSE A, KYD Kortenberg HSE A, Boortmeerbeek Bulldogs HSE A, Basket Groot Zemst HSE A, Lubbeek HSE A, Bavi Vilvoorde HSE C, Wiz Leuven HSE A, Strombeek Beavers HSE A, BC Grimbergen HSE B  (28 ploegen)

P3 :  Jets Basket Zaventem HSE B , BC Machelen-Diegem HSE B, Black Devils Vorst HSE B, Tigers Halle HSE B, Tigers Halle HSE C, 2B Safe Tienen HSE C, Stella Artois Leuven Bears HSE F, BCT Overijse HSE B, LSV Landen HSE B, Basket Betekom HSE B, Basket Betekom HSE C, Dynamo Bertem HSE C, TW Diest HSE B, BBC Haacht HSE A, GSG Aarschot HSE C, BC Opwijk HSE C, Streek Inn Vilvoorde HSE A, Centrum Grimbergen HSE A, St Paulus Opwijk HSE A, Boortmeerbeek Bulldogs HSE B, Basket Groot Zemst HSE B, Lubbeek HSE B, Strombeek Beavers HSE B (23 ploegen)

UITERAARD IS DEZE P3 LIJST NIET VOLLEDIG : ER ZIJN NIEUWE PLOEGEN OP KOMST MAAR WIJ HEBBEN ER NOG GEEN REKENING MEE GEHOUDEN….. 

Reeksen 2019-2020 Dames

P1 :   Clem Scherpenheuvel DSE A, BBC Haacht DSE A, Lubbeek DSE A, Strombeek Beavers DSE A, Streek Inn Vilvoorde DSE A, GSG Aarschot DSE A, Notre Dame Leuven DSE B, BC Grimbergen DSE B, Jets Zaventem DSE A, Merchtem Eagles DSE A, Triton Leuven DSE A , BC Asse Ternat DSE B   (12 ploegen/

KAMPIOENEN 2018-2019


Heren P2 : 1545 Jets Basket Zaventem HSE A
M12 meisjes : 1545 Jets Basket Zaventem M12 A


Competitie volgende week


EINDE SEIZOEN VOOR ALLE TEAMS, VANAF JUNI WORDEN ALLE TEAMS VOOR VOLGENS SEIZOEN ZICHTBAAR

Competitie vorige week


M19 Meisjes Interprovinciaal R2 F
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
IPM1932FDC02 27/04/2019 09.00 Duffel K.B.B.C. M19 A 54 - 57
Jets Basket Zaventem M19 A Sporthal Rooienberg

U10 Vlaams-Brabant Provinciale R2 G
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
VBG1042GBC05 27/04/2019 10.30 BC Grimbergen G10 A 1 - 1
Jets Basket Zaventem G10 A Sporthal J. Vertommen

U12 Vlaams-Brabant Provinciaal R2 C
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
VBG1232CFB14 27/04/2019 12.00 Merchtem Eagles G12 A 66 - 56
Jets Basket Zaventem G12 A Tuinbouwschool

U10 Vlaams-Brabant Provinciale R2 H
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
VBG1042HBC05 27/04/2019 16.30 BC Grimbergen G10 C 1 - 1
Jets Basket Zaventem G10 B Sporthal J. Vertommen

3e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
Test Wedstrijd 27/04/2019 19.00 BC Grimbergen HSE B 54 - 51
Jets Basket Zaventem HSE B
Sporthal LUBBEEK

U14 Vlaams-Brabant Provinciaal R2 B
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
VBG1432BFB14 28/04/2019 FF Basket Club Groot Dilbeek G14 A 20 - 0 Jets Basket Zaventem G14 A Ten Gaerde

M12 Vlaams-Brabant Prov R2 A
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
VBM1231BBc09 28/04/2019 10.00 Jets Basket Zaventem M12 A 39 - 27
Notre Dame Leuven M12 A Gemeentelijk Sporthal Zaventem

M16 Meisjes Interprovinciaal R2 G
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
IPM1632GCD05 28/04/2019 10.00 Jets Basket Zaventem M16 A 44 - 34
KYD Kortenberg Young Devils M16 A Gemeentelijk Sporthal Zaventem

U21 Vlaams-Brabant Prov R2 C
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
VBJ2132CBA03 28/04/2019 12.00 Jets Basket Zaventem J21 A 65 - 65
KYD Kortenberg Young Devils J21 A Gemeentelijk Sporthal Zaventem

Beker van Vlaams-Brabant Heren 1/2 Finale
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
BVBHSE020101 01/05/2019 15.00 Jets Basket Zaventem HSE A 68 - 87
2B|SAFE Tienen HSE A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)

M16 Meisjes Interprovinciaal R2 G
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
IPM1632GDC02 04/05/2019 10.00 KYD Kortenberg Young Devils M16 A 38 - 47
Jets Basket Zaventem M16 A Sporthal Erps-Kwerps

Beker van Vlaams-Brabant M12 Meisjes Finale
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
BVBM12010101 04/05/2019 11.00 Jets Basket Zaventem M12 A 10 - 59
L.S.V. Basket Landen M12 A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)

M19 Meisjes Interprovinciaal R2 F
Wedstrijd Datum Uur Thuisploeg Uitslag Uitploeg Locatie
IPM1932FCA01 05/05/2019 12.00 Jets Basket Zaventem M19 A 39 - 39
Antwerp Giants M19 B Gemeentelijk Sporthal Zaventem



DOWNLOAD: IOS - ANDROID




Gemeentelijke Sporthal Zaventem

Steenokkerzeelstraat 60

1930 Zaventem



Alternatieve locaties :

1. Sporthal ZAVO - hoogstraat (tegenover politiekantoor) - 1930 Zaventem
2. Sporthal Sint-Stevens-Woluwe - Leuvensesteenweg 194 - 1932 Sint-Stevens-Woluwe
3. Sporthal Hertblok Steenokkerzeel -  Orchideeënlaan z/n - 1820 Steenokkerzeel